Katarzyna Panek

GABINET PSYCHOTERAPII LA MENTE

Odtwórz wideo

Psychoterapia indywidualna

Sesja psychoterapii trwa 50 min i odbywa się zwykle raz w tygodniu o stałej porze. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz adolescentów (od 13 roku życia).

Psychoterapia rodzin

Sesja psychoterapii trwa 80 min i odbywa się zwykle w rytmie, co dwa tygodnie. Na spotkanie zaproszone są wszystkie osoby zamieszkujące razem.

Psychoterapia par

Sesja psychoterapii trwa 80 min i odbywa się zwykle w rytmie, co dwa tygodnie. W terapii mogą uczestniczyć wszystkie pary niezależnie od swojego oficjalnego statusu.

Warsztaty

Współtworzę i prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i nauczycieli. Ich tematyka, zakres i czas trwania są zależne od potrzeb Odbiorców.

Katarzyna Panek

Psycholog, psychoterapeutka, absolwentka resocjalizacji i profilaktyki społecznej

W mojej pracy terapeutycznej łączę podejście systemowe i psychodynamiczne. Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin “Na Szlaku” w Krakowie pod kierownictwem naukowym prof. Bogdana de Barbaro. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Kasia fotograf Ela Chabierska
william-bossen-Q1js5z4tKLA-unsplash.jpg

o psychoterapii...

"Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać jeśli nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

"Jednym z wyznaczników zdrowia psychicznego jest umiejętność godzenia się z tym, czego nie możemy zmienić. Trzeba umieć opłakać stratę i iść dalej"​

"Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech"​

"Dobry związek to, taki, w którym chroni się słabe punkty partnera. Chroni się ja, ale to nie znaczy, że nie można o nich mówić..."

kontakt

Katarzyna Panek Gabinet Psychoterapii La Mente ul. Berezyńska 44/1, Warszawa - Saska Kępa tel. 576 843 555 katarzynapanek@lamente.pl Numer konta do płatności za sesje: 65 1050 1025 1000 0092 8896 1031 ING Bank Śląski Tytuł płatności: rodzaj psychoterapii + data sesji

Katarzyna Panek Gabinet Psychoterapii La Mente ul. Berezyńska 44/1, Warszawa – Saska Kępa tel. 576 843 555 katarzynapanek@lamente.pl Numer konta do płatności za sesje: 65 1050 1025 1000 0092 8896 1031 ING Bank Śląski Tytuł płatności: rodzaj psychoterapii + data sesji​

A joint venture with our partners